W związku z realizacją projektu pn. „Małymi krokami- wielospecjalistyczne usprawnienie zaburzonych funkcji u dzieci niepełnosprawnych intelektualnie” o Nr RPPD.03.01.02-20-0052/15 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III Kompetencje
i kwalifikacje, Działanie 3.1 Kształcenie i edukacja, Poddziałanie 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych, Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na zapewnienie cateringu/ wyżywienia na zajęciach rozwijających kompetencje społeczne w Zespole Szkół Nr 11 w Białymstoku.

Rozeznanie rynku_catering.pdf