Na potrzeby realizacji projektu pn. „Cyfryzacja procesu produkcyjnego w budownictwie – Polskie Centrum BIM” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Działanie 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, Poddziałanie 2.3.7 Rozwój potencjału koordynatorów Krajowych Klastrów Kluczowych, Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe z siedzibą w Białymstoku przy ul. Pułkowej 11, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na budowę, w formule optymalizuj i wybuduj, budynku demonstracyjnego- Polskie  Centrum BIM (roboty budowlane)

Zapytanie ofertowe 12.04.2022- treść nieaktualna

Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia 12.04.2022- treść nieaktualna

Załącznik nr 2 – formularz ofertowy 12.04.2022- treść nieaktualna

Załącznik nr 3 – oświadczenie o braku powiązań 12.04.2022- treść aktualna

Załącznik nr 4 – wzór umowy 12.04.2022- treść nieaktualna

W dn. 28.04.2022 r. Zamawiający informuje o dokonaniu zmiany zapytania ofertowego, w zakresie warunku udziału w postępowaniu dotyczącego wiedzy i doświadczenia poprzez uśnięcie wymagania związanego z realizacją inwestycji budowlanych realizowanych  w formule „zaprojektuj i wybuduj” lub w formule „optymalizuj i wybuduj”. W związku z wprowadzoną zmian dokonano również aktualizacji treści formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego, jak również przedłużono termin składania ofert.

Zapytanie ofertowe 28.04.2022- treść nieaktualna

Załącznik nr 2 – formularz ofertowy 28.04.2022- treść nieaktualna

W dn. 02.05.2022 Zamawiający udostępnia pytania i odpowiedzi zgłoszone do zapytania ofertowego. Ich treść nie wpływa na zmianę terminu składania ofert.

Pytania i odpowiedzi cz. I

W dn. 20.05.2022 r. Zamawiający informuje o dokonaniu zmiany zapytania ofertowego, w zakresie warunku udziału w postępowaniu dotyczącego wartość inwestycji budowlanych obejmujących roboty budowlane zmniejszając ich wartość z 5 mln. do 4 mln, adekwatnie pomniejszając wartość wymaganego ubezpieczenia OC. Dodatkowo udostępniono zgłoszone do zapytania ofertowego pytania wraz z odpowiedziami. W związku z wprowadzonymi zmianami dokonano również aktualizacji treści formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego, wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego. Powyższe wpłynęło na przedłużenie terminu składania ofert.

Pytania i odpowiedzi cz. II

Zapytanie ofertowe 20.05.2022- treść nieaktualna

Załącznik nr 2 – formularz ofertowy 20.05.2022- treść nieaktualna

Załącznik nr 4 – wzór umowy 20.05.2022- TREŚĆ AKTUALNA

W dn. 31.05.2022 r. Zamawiający informuje o aktualizacji opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego w zakresie PFU poprzez dodanie sformułowania „lub równoważna/-ą/-e” każdorazowo przy wskazaniu norm, do których odwołuje się dokument. Zamawiający udostępnia również w ramach Załącznika nr 1 dokumenty związane z kolizjami teletechnicznymi dla przedmiotowej inwestycji. Powyższe wpłynęło na przedłużenie terminu składania ofert.

Zapytanie ofertowe 31.05.2022- treść nieaktualna

Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia 31.05.2022- TREŚĆ AKTUALNA

W dn. 03.06.2022 r. Zamawiający informuje o dokonaniu zmiany zapytania ofertowego, w zakresie warunku udziału w postępowaniu dotyczącego wartość inwestycji budowlanych obejmujących roboty budowlane zmniejszając ich wartość z 4 mln do 3 mln. W związku z wprowadzonymi zmianami dokonano również aktualizacji treści formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego. Powyższe wpłynęło na przedłużenie terminu składania ofert.

Zapytanie ofertowe 03.06.2022- TREŚĆ AKTUALNA

Załącznik nr 2 – formularz ofertowy 03.06.2022- TREŚĆ AKTUALNA

W dn. 07.06.2022 r. Zamawiający udostępnia zgłoszone do zapytania ofertowego pytania wraz z odpowiedziami. Powyższe nie wpłynęło na zmianę terminu składania ofert.

Pytania i odpowiedzi cz. III

W dn. 12.06.2022 r. Zamawiający udostępnia zgłoszone do zapytania ofertowego pytania wraz z odpowiedziami. Powyższe nie wpłynęło na zmianę terminu składania ofert.

Pytania i odpowiedzi cz. IV

ZAWIADOMIENIE