OGŁOSZENIE

POLSKIE STOWARZYSZENIE DORADCZE I KONSULTINGOWE Z SIEDZIBĄ w Białymstoku, ul. Pułkowa 11, 15 – 143 Białystok, wpisane do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000221615, NIP: 5422901567.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

1. Przedmiot współpracy:

W ramach realizacji Projektu pn. „Cyfryzacja procesu produkcyjnego w budownictwie – Polskie Centrum BIM” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I działalnie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw poddziałanie 2.3.7 Rozwój potencjału koordynatorów Krajowych Klastrów Kluczowych. Celem Projektu jest m.in. integracja oferty poszczególnych firm w jeden spójny produkt (integracja łańcucha wartości w obszarze budowy domów; np. projekt, materiały, wykonanie, wyposażenie, finasowanie) oraz cyfryzację kanałów dystrybucji.

Zapraszamy do współpracy firmy zrzeszone w Polskim Klastrze Budowlanym i inne, zainteresowane usługą marketingowo-reklamową Polskie Centrum BIM Konfigurator Domów, polegającą na promowaniu produktów ofertowanych przez firmy na rynku w celu zwiększania sprzedaży tych produktów poprzez Konfigurator Domów. Zapraszamy do współpracy firmy posiadające w swojej ofercie materiały, technologie, wyposażenie, finasowanie i usługi, które są niezbędne w procesie budowy domów, np.:

– okna lub drzwi,

– elewacje,

– instalacje elektryczne, grzewcze i wentylacyjne,

– instalacje sanitarne, wodno – kanalizacyjne,

– hurtownie i firmy budowlane z szerokim asortymentem,

– OZE,

– usługi projektowania architektonicznego i projektowania wnętrz,

– wykonawstwo robót budowlanych,

– usługi finansowe,

– fabryki domów modułowych.