Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe oferuje wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej zarówno dla doświadczonych specjalistów jak i dla ambitnych osób szukających pracy.

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe posiada ogromne doświadczenie w doradztwie z zakresu pozyskiwania wsparcia z funduszy unijnych, zarządzaniu dofinansowanymi projektami oraz w realizacji projektów szkoleniowych. Nie obce są nam również projekty oparte o innowacyjność i nowe technologie, będące przyszłością polskiej gospodarki.

Jeśli jesteś osobą dokładną i sumienną, a przy tym potrafisz nawiązywać trwałe relacje międzyludzkie zapraszamy Cię do naszego zespołu na stanowisko:

SPECJALISTY DS. ROZLICZEŃ

Czym się będziesz zajmować?

• sporządzeniem i  sprawdzaniem pod względem  redakcyjnym i prawnym projektów umów
  • sporządzaniem projektów uchwał oraz innych aktów wewnętrznych jednostki wydawanych przez Zarząd oraz związanych z działalnością Pracodawcy
  • dokonywaniem wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z przedmiotem działalności jednostki określonych w Statucie Stowarzyszenia
  • współpracą z biurem rachunkowym w zakresie ubezpieczeń, kadr i płac
  • nadzorem nad terminową regulacją zobowiązań
  • kontaktem z ZUS, US i innymi podmiotami zewnętrznymi
  • wykonywaniem innych zadań zleconych przez Zarząd lub bezpośredniego przełożonego

Czego od Ciebie oczekujemy?

• posiadania wykształcenia ekonomicznego
  • znajomości zasad rachunkowości oraz kadr i płac
  • sumienności, rzetelności, odpowiedzialności
  • dobrej obsługi komputera MS Office (Word, Excel)
  • otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole

Co możemy Ci zaoferować?

• nabycie praktycznych umiejętności w zakresie obsługi administracyjnej stowarzyszenia
  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • samodzielność działania
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:

Prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres e-mail: biuro@polskiestowarzyszenie.pl W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Zamiast listu motywacyjnego przedstaw nam w krótkiej formie jak widzisz pracę na tym stanowisku.

SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe (zgodnie z ustawą dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.