Polski Klaster Budowalny Krajowy Klaster Kluczowy, poszukuje osoby na stanowisko eksperta ds. funduszy unijnych. Szukamy osób, które będą  odpowiedzialna za, analizę i monitoring dostępnych źródeł dofinansowania, analizę i monitoring potrzeb przedsiębiorców, sporządzanie dokumentacji projektowej wniosków o dofinansowanie, a także zarządzanie i rozliczenie dotacji.

Wymagania:

• Doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych oraz przygotowywania i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych
  • Znajomość przepisów dotyczących funduszy unijnych oraz procedur z nimi związanych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Pracę na pełny etat bądź na umowę zlecenie
  • Pracę  w systemie stacjonarnym bądź zdalnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail:

[adres e-mail biuro@polskiestowarzyszenie.pl]

. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „Ekspert ds. funduszy unijnych”.